Zapraszamy na wykład Agi Smektały, który odbędzie się już 20 marca 2019 roku na SGH w Warszawie.

Podczas 90 minutowego wystąpienia zostanie przedstawiona esencja tego, czego Prowadząca nauczyła się o zarządzaniu marką luksusową.

Krótko o Prowadzącej: Aga Smektała – ukończyła studia z zarządzania międzynarodowego (SGH Warszawa, Bocconi Mediolan). Przez 8 lat pracowała dla największego koncernu dóbr luksusowych na świecie LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton na rynkach międzynarodowych: w Londynie, w Pradze i w Warszwie. Obecnie rozwija własną markę INZPIREA.COM, oferując usługi kreatywne i edukacyjne dla biznesu. Doradzała przy projektach, w które zaangażowane były takie marki jak Dom Pérignon i Vogue Polska, Orbico Beauty (dystrybutor m.in. kosmetyków Chanel, Clarins), Mariusz Przybylski, Wedding Dream by Izabela Janachowska, BusinessLink, BeerLab.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja i zakup biletów.
– dla osób indywidualnych sprzedaż przez portal ebilet.pl
– dla firm: zapytania bartosz@inzpirea.com

Klaudia Wierzbicka

Klaudia Wierzbicka

Business Manager Instytutu Prawa Mody, magister prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikant rzecznikowski. W swojej pracy magisterskiej skupiła się na temacie ochrony znaków towarowych w świetle ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Absolwentka Szkoły praw własności intelektualnej im. Hugona Grocjusza oraz Szkoły Prawa Brytyjskiego działającej przy Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia modę, podróże oraz spacery ze swoim psem.

More Posts

Skip to content